Bradley cheap limo service ..
 
   

NUHEAT PADS

 

Skorzystajcie Państwo z luksusu jaki oferują podkładki NuHeat. Nie ważne czy stoicie Państwo przed lusterkiem w łazience myjąc zęby, gotujecie posiłki dla rodziny i przyjaciół, wchodzicie na podłoge po długim dniu pracy czy tez robicie po prostu pranie - podkładki NuHeat pasują do każdego rodzaju pomieszczenia oferując komfort ciepła dla stóp.

Podłogi z podkładkami NuHeat dają poczucie przyjemności tysiącom ludzi w Ameryce Północnej. Możecie Państwo wyrzucić ciepłe skarpety i pantofle i zapomnieć o grubym dywanie, który zakrywa piękne podłogi z kamienia. NuHeat jest lepszym rozwiązaniem.

Podkładki NuHeat wytwarzają 12 Wat energii na stopę kwadratową rozgrzewając podłogę do 88-92 stopni Fahrenheita, temperatury odpowiedniej dla przyjemnego chodzenia po podłodze po wyjściu spod prysznica w zimowe poranki. taxi to Midway Volo . Możemy zagwarantować taki dostęp ciepła dzięki najnowszemu procesowi produkcji. Kable instalowane sa pomiędzy dwiema warstwami materiału o dużej wytrzymałości. Pozwala to układającemu płytki na kładzenie ich bez martwienia się o to, czy kable ogrzewające przesuną się co mogłoby pozostawić nieogrzane lub przegrzane miejsca na podłodze po skończeniu pracy. Kiedy materiał zostanie połączony podłoga zostanie ogrzana równomiernie i nie będziecie Państwo czuć różnicy w temperaturze podłogi bez względu na miejsce, po którym będziecie stapać.

POWRÓT

 

 

   

 

Granite City Co.